Ольга Фреймут

Ольга Фреймут у річницю весілля підкорила чуттєвим фото з коханим: рідкісний кадр
26 квіт
15:00
Українська телеведуча Ольга Фреймут відсвяткувала річницю весілля з чоловіком. З цієї нагоди зіркова дружина поділилася романтичним та чуттєвим фото, де позує з коханим Володимиром.
Принц бунтує, – Ольга Фреймут розкритикувала образ Гаррі на інтерв'ю
11 бер
09:14
Українська телеведуча Ольга Фреймут давно дає поради, як дотримуватись правил етикету у повсякденні. Жінка вирішила прокоментувати образ королівського нащадка – принца Гаррі на інтерв'ю з Опрою Вінфрі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.