Ніколь Кідман

Страхітливе перетворення жителів у серіалі "Дев'ять незнайомців": вийшов тизер з Ніколь Кідман
27 квіт
12:29
Hulu презентував перший тизер міні-серіалу "Дев'ять незнайомців". Його знімають за мотивами однойменної книги письменниці Ліани Моріарті. Прем'єра екранізації відбудеться незабаром, у 2021 році.
Новорічний макіяж: культові приклади зірок, які надихають
24 груд
22:32
Макіяж, який вдало доповнюватиме образ для святкування Нового року, повинен бути особливим. Для натхнення можна скористатися прикладами культових мейк-апів, які залишили слід в історії краси. Серед них блакитні стрілки принцеси Діани, блискітки з 90-х від Дженніфер Лопес та інші.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.