main logo

Наталія Могилевська

16 січ
11:39
Співачка Наталія Могилевська на початку січня розповіла, що жив е разом з новим обранцем. За словами артистки, вони знайомі вже 20 років, але стосунки зав'язалися лише після повномасштабного вторгнення.
18 жов
15:52
Після того як Наталія Могилевська розповіла, що намагалася збити ворожий дрон над своїм будинком, з неї покепкували в мережі. Співачка не змовчала й відповіла всім хейтерам, які навалилися на неї за останні тижні.

Наталія Могилевська – народна артистка України, телеведуча, співачка, продюсер, актриса театру та кіно. 

Розпочала свою сольну кар'єру у 1995 році та більше ніж за 20 років творчості випустила 8 музичних альбомів.

Окрім музичної творчості Наталія реалізувала себе як ведуча у багатьох телевізійних проектах ("Шанс", "Зірка+Зірка" та інші), стала продюсером "Фабрики зірок – 2" та членом журі в "Фарбика зірок. Суперфінал", а також з 2015 року посіла суддівське крісло в шоу "Маленькі гіганти".

Наталія також була учасницею "Танці з зірками" у 2006 році з партнером Владом Ямою, де отримала друге місце в проекті, а також стала учасницею "Танці з зірками 2017", де отримала перемогу з хореографом Ігорем Кузьменком.

Була одружена з бізнесменом Дмитром Чалим (2004-2005), а також мала тривалі стосунки з бізнесменом Єгором Долініним (2006-2011).