Варто знати вірянам: в УГКЦ пояснили, чи можна читати молитви з телефона
- В Українській греко-католицькій церкві пояснили, що застосунки на смартфонах можуть відволікати від молитви, тому їх радять вимкнути.
- Священники стверджують, що телефон не може замінити Євангеліє.
- Немає заборони на читання молитви з телефона, але потрібно до цього підходити з розумом.
- Молитися можна у будь-який час та в будь-якому місці, головне бути щирими, розслабленими та вдячними.
Джерело:
"ДивенСвіт"Люди по-різному ставляться до молитви з телефона. У час технологій це може здатися абсолютно нормальним. Адже яка різниця, як звертатися до Бога?
В Українській греко-католицькій церкві стверджують, що додатки, які є у сучасних смартфонах, можуть відволікати від молитви. Їх рекомендують вимкнути під час того, як ви розмовляєте з Господом.
До речі Кара Божа чи звичайний забобон: що означає, якщо людині стало погано у церкві
Чи можна молитися з телефона
Смартфони, як і будь-які інші гаджети, є предметом земного, а не духовного життя. Звичайно, у якусь поїздку легше взяти їх, аніж великі книги. Однак зараз існують маленькі молитовники, які не займають багато місця у сумці або валізі. Тож цілком можна використовувати їх.
Священники вважають, що телефон ніколи не зможе замінити Євангеліє. Якщо служби почнуть проводитися з якогось гаджета, то люди забудуть про певні християнські традиції. Хоча як такої заборони на те, щоб читати молитви зі смартфона, немає. Просто до всього потрібно підходити з розумом.
Як правильно молитися
Молитися можна у будь-який час доби: зранку, ввечері, вночі або посеред дня. Не має значення й у якому приміщенні ви це будете робити. Розмовляйте з Богом тоді, коли відчуваєте потребу. Головне розслабитися та бути щирими. Поділіться тим, що лежить на душі, та подякуйте за те, що маєте. Адже не варто лише просити у Господа здоров'я чи допомоги у якихось справах.