Перший офіційний трейлер до фільму "Маленькі жінки" представники компанії Sony Pictures Entertainment опублікували на їхньому YouTube-каналі.

Згодом вийшов український трейлер

Читайте також: "Маленькі жінки": з'явилися неймовірні кадри з фільму з Еммою Уотсон і Сіршою Ронан

Дебютний трейлер чергової екранізації роману "Маленькі жінки" за першу добу переглянуло більше, ніж 1 мільйон користувачів. У римейку 2019 року головні ролі дісталися Еммі Вотсон, Сірші Ронан, Меріл Стріп, Флоренс П'ю, Лорі Дерн та іншим відомим акторам.

Дивитися трейлер до фільму "Маленькі жінки": відео

Події розгортаються під час Громадянської війни у США. У центрі сюжету постають чотири сестри Марч, які, попри складну ситуацію у країні, намагаються розібратися з сімейними проблемами, а також дорослішають і вчаться будувати стосунки. Додамо, що 29 жовтня у виданні Entertainment Weekly з'явились перші офіційні постери фільму, на яких постали головні герої. Емма Вотсон, Лора Дерн, Тімоті Шаламе, Сірша Ронан, Меріл Стріп, Флоренс П'ю та Еліза Сканлен на яскравих кадрах виглядають просто неймовірно.


Офіційні постери фільму "Маленькі жінки" / Columbia Pictures

Прем'єра фільму у США відбулася 25 грудня 2019 року. Попередня адаптація роману у кіно (1994 рік) здобула схвальні відгуки та отримала три номінаціїї премії "Оскар".