У матеріалі 24 Каналу розглянемо декілька порад, які допоможуть вам знайти спільне захоплення та провести якісний час разом з вашим коханим та коханою. Насамперед рекомендуємо поговорити з вашим партнером про те, що вас цікавить.

Дивіться також Що робити, якщо ваші лібідо різні: дієві поради

Спробуйте щось нове разом

Танці, бокс, кулінарія, альпінізм, спільні подорожі, чи навіть майстер-клас з гончарства – спільні враження дуже важливі у стосунках. Робіть це регулярно, плануйте свій час. Це дозволить відчувати себе близькими один з одним.

Заохочення

Підтримуйте одне одного у ваших нових захопленнях. Важливо відзначати досягнення партнера і підбадьорювати його у складних моментах. А також можете встановити спільні цілі, які ви хочете досягти разом. Це може бути, наприклад, подорож на відому гору, вивчення нової мови чи завершення спільного проєкту.

Враховуйте інтереси обох

Важливо, щоб обране захоплення відповідало інтересам обох партнерів. Намагайтеся знайти компроміс і вибрати активність, яка приносить задоволення обом. Іноді найцікавіші миті стосунків виникають під час неспланованих подій. Дозвольте собі бути спонтанними!

Вчіться разом

Якщо ваше спільне захоплення включає навчання нових навичок, вчіться разом. Це зближує, і так ви зможете підтримувати одне одного в процесі навчання. Але не забувайте про спільний відпочинок.

Експериментуйте

Не бійтеся пробувати різні види діяльності та захоплень. Світ різноманітний, і завжди є місце для нових вражень та відкриттів.

Закохані / Unsplash