Історія кохання розпочалася з дружби

Історія Тараса й Олені розпочалася з дружби. Майбутнім закоханим було класно разом. Олена згодом зізнається, що її вразило те, як Тарас сприймає світ.

Зверніть увагу "Все, чого я досяг, це – Ти": що відомо про кохання життя Валерія Залужного

За теплими зустрічами й цікавими розмовами пролетіли пів року. Зрештою, Олена зловила себе на думці, що – закохана. Вона вирішила не приховувати своїх почуттів від Тараса й зізналася йому у коханні. Олена зауважила: зробити це було дуже легко. А якби Тарас не відповів взаємністю, вони залишилися б друзями.

Я простіше ставлюся до того, щоб зізнатися у почуттях, зробити перший крок. Я більш в цьому рішуча. Тому я першою сказала, що в мене є почуття. Якщо ти за – давай щось спробуємо,
– поділилася Олена.

Від таємних стосунків до однієї з найяскравіших пар українського шоубізу

Тарас був "за" спробувати почати стосунки. Так почалася історія пари. Спершу вони зустрічалися таємно.
А коли дізналися, що чекають первістка, заявили про своє кохання на весь світ. Шанувальники зраділи зізнанню пари.

У 2013 році у пари народився син Роман. А вже через три місяці Тарас та Олена одружилися. Весілля святкували у ресторані на Подолі. Реєстраторка шлюбу перебувала у гіпсі, однак таки змогла винести молодятам коровай. Закохані повечеряли, повеселилися з гостями, а тоді поїхали додому, де на них чекав син.


Весілля пари / Фото з мережі


Щасливі й закохані / Фото з інстаграму Олени

У 2015 році Тарас та Олена вдруге стали батьками: у них народився син Марк. А у 2020 році – донька Марія.

Тарас та Олена на зйомках кліпу "Лови момент"

24 лютого розлучило коханих

Тарас та Олена разом були дуже щасливі. Вони насолоджувалися своїм коханням, виховували дітей, будували кар'єри та планували майбутнє. А тоді настало 24 лютого 2022 року.

Тарас вступив до лав ТРО, а Олена з дітьми поїхала до США. Стосунки на відстані стали справжнім випробуванням для пари. Водночас закохані ані на мить не сумнівалися: їхнє кохання витримає все.

Олена зізнавалася, що й сама пішла б на фронт, якби не діти, й була б поруч з Тарасом.

Влітку 2022 року Олена на декілька днів приїхала до Києва. Вони з Тарасом навіть встигли сходити на побачення.


Зустріч у Києві влітку 2022 / Фото з інстаграму Олени

У 2023 році Олена з дітьми повернулася в Україну. Тарас зізнався, що сім'ю вдалося зберегти, зокрема, завдяки Роману, Марку та Марії.


Кохання перемагає / Фото з інстаграму Олени

"В нашій родині рецепт такий, що треба підійматися над усіма розбіжностями. Два егоїсти мають вимикати бойовий режим, вмикати режим злагоди й примирення, іноді закривати на щось очі, іноді просити вибачення, іноді вибачати. Якось так ми витримали, якось так нам вдалося зберегти родину. Сподіваюся, ще на десятки років вперед", – зізнався Тарас.

Олена зізнавалася, що, перебуваючи у США, відчувала ревнощі. Однак Тарас заявив: колись він ухвалив рішення, що Олена – його кохана та супутниця на все життя.