Про це співачка розповіла в інтерв'ю Славі Дьоміну. Також Заріцька відверто зізналася і про конфлікти з коханим. Через що вони можуть виникнути – читайте далі.

Читайте також "Так довго чекав": військовий освідчився коханій щойно навчився говорити після поранення

Весілля мрії

Зробити крок назустріч офіційним стосункам Олександру Заріцьку підштовхує її коханий Павло.

"Паша постійно каже: "Я хочу називати тебе дружиною". Відповідаю: "Ну називай". Ні, так не можна. І ми розуміємо, що хочемо стати справжньою сім'єю", – поділилася артистка.

Вона зізналася, що, ймовірно, вони організують скромне весілля у колі найрідніших. І для цього вже обговорюють дати.

Не хочеться просто сходити і розписатися. Хотіли б побратися в червні наступного року,
– зізналася Заріцька.

Але тут одразу виникає проблема: Саша разом з бендом так часто виступала на різних святах молодят, що, мабуть, вже бачила усі можливі сценарії. Тому вона мріє про таке весілля, яке було б не схожим на жодне.

"Виступали ми багато і я вже бачила усе, а хочеться незвичне – оце проблема", – підкреслила вона.

А поки тривають роздуми над тим як і де відбудеться весілля, Олександра та Павло продовжують працювати у своїх напрямках. До речі, за словами Заріцької, її коханий теж займається музикою. І саме в професійному плані у молодят можуть виникати суперечки.

"Я дуже все критикую в музичному плані. Паша вже не дає мені слухати свої "демки", тому що я така (крізь зуби): ну, нормально. Я стараюсь судити як продюсер. В нього непогано виходить, але є пару моментів. В нього класний голос, він сам робить і музику, і слова. Це класно", – пояснила артистка.

Жінка списує це на свій комплекс відмінниці безпосередньо в музиці. І ділиться, що й у KAZKA відбувається така сама ретельна робота. Щонайменше 4 місяці треба музикантам, аби випустити трек. Утім, з Павлом їх рятує різний напрямок музики.

Нас все влаштовує. Є якісь речі, де він успішній, де я. Ми працюємо в різних напрямках музики. Його напрямок – трішки не популярний. І він не женеться за популярністю, це його хобі,
– пояснила Олександра.

Історія стосунків

Нагадаємо, наприкінці травня співачка в Інстаграмі показала кадри до нової відеороботи на пісню "Без кохання". Там Саша з'явилася у білій сукні та фаті. Згодом артистка написала, що це не просто так і вона заручена.

"Я не можу і не хочу довго приховувати важливу новину. Вийшло mood-відео на пісню "Без кохання". Звісно, наречена я там не просто так. Я заручена! Досі не можу повірити", – емоційно писала вона.

В програмі Євгена Клопотенка Заріцька розповіла, що пропозицію отримала у квітні і була вона у найкращих традиціях кіно. Співачка поверталася з концертів в Іспанії, а Павло – з Німеччини. Чоловік ретельно все спланував, аби зустрітися з коханою у Венеції.

"Він знайшов точку, де це буде гарно, дуже переживав. Він поставив камеру зі словами: "Хай вона тут постоїть просто так". Потім він став на одне коліно", – пригадала зірка.

Ця подія точно запам'ятається надовго. Ну а теперішній нареченій було приємно щодо такого несподіваного сюрпризу від коханого та його клопотів.