Історії кохання мають тисячі можливих варіацій. Можливо, ти хочеш закохатися у мандрівного художника, який насолоджується життям тут та зараз. Або мрієш танцювати з коханою людною у розкішній вітальні десь в епоху Регентства (час Джейн Остін та "Бріджертонів"). Чи хочеш бачити поряд з собою партнера, з яким зможеш втілити найпотаємніші фантазії.

Зверніть увагу Де твоя душа кохала у минулому житті: психологічний тест за картинкою

Щоб дізнатися, хто – герой твого роману, пройди тест від Love 24. Для цього обери картинку, яка найбільше припала до душі.


Хто – герой твого роману / Зображення згенероване штучним інтелектом за допомогою сервісу DALL-E

Перше зображення – твій партнер, як Джек з "Титаніка". Ти чекаєш феєрверків емоцій та пригод, про які можна буде написати мемуари. Кохана людина має бути джерелом підтримки та partner in crime. А головна життєва цінність партнера – його життєвий досвід, сповнений неймовірними історіями.

Друге зображення – твій партнер, як містер Дарсі з "Гордості та упередження". Ти цінуєш елегантність у поведінці та легку дистанцію на початку стосунків. Ідеальний для тебе чоловік – стриманий та навіть трішки холодний, на перший погляд (не плутати з вампіром Едвардом Калленом, який просто холодний), однак пристрасний у глибині душі. Коли він наважиться освідчитися у почуттях, будь певна: ці стосунки будуть стабільними та надійними.

Третє зображення – Крістіан Грей з "П'ятдесяти відтінків сірого". У стосунках ти шукаєш пристрасть, яка знесе усе на своєму шляху. Твій партнер має точно знати, що він хоче від життя, й професійно та з азартом реалізовувати це. Зазвичай такі люди завойовують серце з першого погляду. А їхня сміливість та впевненість робить їх ідеальними героями найкращих історій кохання.