Про конфлікт розповіла весільна організаторка Кріста. Вона відтворила історію у відео в тіктоці.

Читайте також Романтично, але не банально: 5 ідей, як провести День святого Валентина

У чому суть конфлікту між подругами

На момент весілля дитині дружки буде 1 місяць. Вона розповіла нареченій, що її мама разом з новонародженою дитиною поселиться в готелі, де відбуватиметься святкування. Все для того, щоб жінка змогла у будь-який момент навідатися до своєї дитини й погодувати її.

Та ця інформація приголомшила наречену. Вона сказала, що на її весіллі є правило – усі діти мають бути старші 12 років. То ж, мовляв, дитина дружки має залишитися разом з бабусею вдома. Водночас майбутня матір обурилася цим. Вона відповіла, що наречена має бути вдячна, що вона взагалі прийде на її весілля за місяць після пологів.

Та наречена повідомила, що дружка мала подумати про цю ситуацію заздалегідь й дотримуватися правил, адже це її весілля та її побажання.

Наречена та дружка посварилися через дітей на весіллі: відео

У коментарях палка дискусія

У коментарях під відео виникло палке обговорення. Деякі користувачі пишуть, що наречена "несправжня подруга", якщо змушує дружку залишили новонароджену дитину вдома й ставить на перше місце лише власні бажання. Натомість інші зазначають, що весілля – особливий день для нареченої і її подруга має дотримуватися правил.

  • "Я на боці нареченої. Я ходила на весілля через 3 тижні після пологів і була без дитини";
  • "Я б ніколи не змусила когось залишати новонароджену дитину";
  • "Я наречена і кажу дружкам брати своїх маленьких дітей на весілля, тому що я б ніколи і ні за що не просила матір залишити свою дитину";
  • "Я був на весіллі, де дитина кричала всю церемонію. Це було жахливо".

Цікаво Стосунки на відстані можливі, – прикордонник одружився з коханою в Одесі

У суперечку втрутилася експертка з етикету

Видання Brides попросило фахівчиню з етикету з Old Soul Etiquette Марію Ґрумет прокоментувати, хто ж правий у цій ситуації. Експертка зазначила, що велику перевагу у суперечці має наречена.

Дружка мала підійти до неї одразу, як дізналася про термін пологів. Зрештою, це весілля нареченої. Вона заздалегідь повідомила про свої бажання та потреби, а дружка чекала до останньої хвилини, щоб вирішити це питання після того, як вже погодилася взяти на себе обов'язки дружки,
– пояснила Ґрумент.

То ж, за словами експертки, якби ситуацію обговорили раніше, наречена була б більше готова до компромісу. Крім того, дружці варто було запитати у нареченої, як можна вирішити цю ситуацію, а не розповідати одразу як про готовий план, який суперечить правилам весілля.