Все почалося з того, що 27-річна жінка попросила чоловіка самого помити посуд за собою. Вона зауважила, що має на життя інші плани, аніж бути просто домогосподаркою.

Зверніть увагу Науковці встановили секретний інгредієнт, який робить стосунки щасливими

Водночас абсолютно адекватну заяву чоловік сприйняв просто жахливо. Він заявив, що щойно прийшов з роботи та й загалом ніколи в житті не торкатиметься посуду.

Те, що сталося далі, – просто жахливо

Спершу жінка нагадала, що чоловік сам запропонував мити посуд по черзі, а тоді проігнорував це. Окрім того, він звечора наскладав цілу гору брудних горнят та тарілок у мийку, створивши кухонний колапс.

Жінка розповіла: її чоловік хоче мати дружину-домогосподарку. Однак не збирається створювати для цього жодних умов. Його зарплати не вистачить, аби двоє людей могли хоча б закрити свої базові потреби. Отже, дружині треба спершу відпрацювати повну зміну на роботі, а тоді – з головою поринути у домашні справи. Жодного часу для саморозвитку та відпочинку.

Коли жінка запропонувала розділити обов'язки порівну, чоловік заявив, що вона – "несправжня".

Я дам тобі ляпаса. Поважай себе,
– заявив він.

Жінка була просто шокована. Користувачі мережі написали їй, що це – просто жахливо й рекомендують негайно розлучитися. Не варто вагатися або зволікати, коли мовиться про власну безпеку.