Флірт може дати нове життя шлюбу чи довготривалим стосункам та підтримати емоційне здоров'я пари. Фахівці виділили декілька аспектів як саме він може бути корисний.

Дивіться також 10 ознак, що ви насправді кохаєте

Корисний флірт

З часом стосунків та сама палка іскра може згасати. Розпалити її з новою силою допоможе флірт. Він відновлює початковий потяг партнерів, коли вони були ще на етапі намагання сподобатися і завоювати одне одного. Навіть кокетливі жести додають романтики у буденність.

Флірт допомагає вийти за межі буденності / PickPik

Флірт передбачає позитивні емоції, грайливість та гумор, а отже створює емоційний зв'язок між партнерами. Він може допомогти зняти стрес та на мить забути про побутові турботи.

Флірт передбачає спілкування. Залученість до розмови і щире зацікавлення партнером допомагає прокачати навички спілкування одне з одним. А нова інформація може викликати співпереживання, що теж зміцнює стосунки.

Флірт може допомогти краще спілкуватися з партнером / unsplash.com

Дотики, підморгування, посмішки – всі ті засоби, які використовуються у флірті під час знайомства. Чому б їх не застосувати у повсякденному житті? Такі фізичні прояви почуттів ще більше підкріплюють слова "Я тебе кохаю".

Все це підвищує й самооцінку. Під час флірту партнер отримує компліменти на свою адресу, а отже посилюється почуття бути бажаним.

Флірт може посилити кохання / PickPik

Пам'ятайте, дані поради є індивідуальними. Можна вдатися до експериментів і визначити, які лайфхаки підходять саме вашим стосункам.