Дуже цінно, якщо вдається залучити до весільного дня бабусь і дідусів. Так можна висловити їм свою любов та вдячність і зробити свято ще більше унікальним та особливим.

До теми Хотіти шлюбу, а не весілля: як зрозуміти, чи готові ви до одруження

Дідусь заспівав "Can't Help Falling in Love"

Щемливе відео опублікувала авторка весільного контенту Сабріна Буї. Вона розповіла, що наречена попросила свого дідуся виконати пісню, коли батько урочисто поведе її до нареченого у день весілля. На кадрах видно, як дідусь сидить в колісному кріслі на газоні з мікрофоном у руках та ніжно співає пісню Елвіса Преслі "Can't Help Falling in Love".

Цей момент настільки романтичний та ніжний, а дідусь так гарно співає, що втримати сльози дійсно важко. До речі, Сабріна розповіла, що колись дідусь співав і на весіллі батьків нареченої.

Ніжне відео, де дідусь співає на весільній церемонії онуки:

Читайте також Мати переробила свою весільну сукню на халат для доньки: як відреагувала наречена

Реакція мережі

У тіктоці відео вже назбирало понад 32 мільйони переглядів та безліч коментарів. Користувачі не можуть не висловити свій захват. Багато хто сумує, адже до їхнього весілля дідусям та бабусям не вдалося дожити.

  • "Це неймовірно. Дивлюся – і сльози з очей. Мій дідусь дивився на мене красиву у день весілля лише з фотографії, яку я тримала біля себе цілий день".
  • "Це найдушевніше, що я бачила. Правда".
  • "Я почала плакати при перших словах з пісні. Це неймовірно красиво".
  • "Якщо у вас є дідусь і бабуся, які можуть відвідати ваше весілля, – цінуйте їх. Я б так багато за це віддала".
  • "Мені б довелося піти в обхід та обійняти дідуся, перш ніж дістатися до чоловіка".