Кейт Міддлтон

Підсумки тижня: Великдень у зірок, третя вагітність Осадчої та ютуб-канал принца Вільяма
7 трав
20:00
Минулого тижня усі християни східного обряду святкували Великдень та ділились радісними фото у соціальних мережах. Також українські прихильники дізнались, що Катя Осадча втретє вагітна, а принц Вільям та Кейт Міддлтон стали ще ближчими для своїх прихильників.
Королівський палац поділився новим фото принцеси Шарлотти з нагоди її дня народження
2 трав
11:26
У неділю, 2 травня, єдиній доньці герцогів Кембриджських – принцесі Шарлотті виповнюється 6 років. З цієї нагоди королівський палац оприлюднив новий портрет спадкоємиці престолу та адресував їй приємні слова.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.