Катя Осадча

Вагітна Катя Осадча показала яскравий літній образ на відпочинку в Туреччині: фото з яхти
11 трав
10:04
Українська телеведуча Катя Осадча насолоджується весняною відпусткою в Туреччині. Саме там зірка оголосила про третю вагітність і тепер вже не приховує свого животика, демонструючи красиві образи. Для водної прогулянки на яхті знаменитість обрала жовту сорочку та рожеві шорти.
Катя Осадча приміряла 8 розкішних образів зі спільної колекції з Андре Таном: чарівні кадри
6 трав
12:33
5 травня відомий український дизайнер Андре Тан та популярна телеведуча Катя Осадча анонсували в мережі вихід їхньої спільної колекції одягу. Модельєр вирішив більше розповісти про створення колекції, а також показав неймовірні образи Каті Осадчої з нової колекції.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.