– Розкажіть про своє дитинство, найцікавіші моменти для Вас.

– До дитячого садка майже не ходив. Мама та бабуся були вчителями у початковій школі. Тому часто брали мене до школи і я сидів разом з ними на уроках. На той момент знав практично всю програму третього класу (Cміється). Мій тато був музикантом, дуже любив їздити до нього на репетиційну базу, де проводив майже цілий день у музичній атмосфері. Найбільшим плюсом мого дитинства була відсутність гаджетів. Я гуляв, пізнавав природу та чудово проводив час.

Читайте також: Наталка Карпа: "В музику мене привів тато"

– Чи були якісь хобі окрім музики?

– Обожнюю готувати для себе та близьких! Коли жив у Італії, спостерігав як кухарі готували різноманітні страви , це дуже захоплюючий процес. Саме з тих часів, італійські страви припали до душі. Намагаюся готувати, коли є вільний час, надаю перевагу пасті та різноманітній випічці. Відкрию секрет, ще не було жодного дня, коли б у мене вдома не було пасти. Від маленької до великої, від пенне до спагетті (Cміється).

– Чим запам'яталися студентські роки?

– Студентські роки провів у Італії, де навчався у консерваторії. Паралельно підпрацьовував, їздив на різноманітні концерти. Там усе відрізнялося від життя в Україні, тому студентських років не було відчутно. На студентське життя був схожим мій переїзд до Києва, де мешкав з двома друзями. Це був свого роду етап становлення мене як аранжувальника.

Julik
Julik на фотосесії / Facebook / @Julik

– Як познайомилися з дружиною? Розкажете історію свого кохання?

– Познайомилися з дружиною в Інтернеті, а точніше в чаті, вони тоді були популярними (Cміється). Почали спілкуватися та історія стосунків розвивалася.

– Як дружина допомагає на творчому шляху?

– З дружиною ми часто радимося за вечерею. Вона зі свого боку допомагає мені розставити пріоритети та бачить різні ситуації з незаангажованої сторони. Порадою, теплим словом і ділом, якщо це потрібно. Вона візажист, частенько гримує мене на зйомки та допомагає мені із стилем.

– Син схожий на Вас у дитинстві? Чим захоплюється? Розкажіть трішки про нього.

– Він росте майбутнім артистом. Багато часу я проводжу у дорозі та на гастролях. Часто дружина мені надсилає відео, де син відтворює мої пісні, де б то не було: чи на прогулянці, чи то у ванній. Поки що син відвідує дитячий садок, згодом, за його бажанням планую віддати у музичну школу. Зауважив, що він має неабиякий хист до музики, має хороше почуття ритму та слух.

– Син каже, якого характеру композиції хоче почути від тата?

Він вміє відчути і почути справжній хіт. Коли створюю будь-який трек чи то пісню, даю слухати йому. Якщо він просить увімкнути ще раз або ж танцює – успіх гарантований. Одного разу пригадую, взяв на гастролі дружину із сином. Нися драйвово запалював під мої пісні, а потім вирішив допомогти татові і наприкінці вийшов на сцену. Мені дуже і дуже приємно бачити і чути, як син співає мої авторські пісні, як він енергійно танцює під мій ремікс "Мертві бджоли". Ось це саме те, заради чого потрібно жити!

Julik і сім'я
Julik з сім'єю / Facebook / @Julik

– П'ять років Ви працювали в команді Дзідзьо, чому вирішили зайнятися сольним проектом?

Змінам властиво бути! Постійна зона комфорту – не дуже добре. З Дзідзьом мені було комфортно, але зрозумів, що треба розвиватися, бо стою на одному місці. А щоб розвиватися, треба робити щось нове, займати нові ніші. Тому й вирішив зайнятися електронною музикою.

А згодом відкрив у собі талант до написання пісень. Тепер паралельно створюю пісні, роблю аранжування, створюю ремікси на пісні українських артистів, а віднедавна – є ведучим різних заходів. Не раз мене питали, як можна все поєднати – легко і просто! Головне бажання і золоте правило: "Не шкодувати та викладатися на повну!"

– Зараз підтримуєте зв'язок з Михайлом Хомою (Дзідзьо)? Можливо, радитеся з ним щодо роботи?

– Звичайно, ми товаришуємо! Час від часу, коли маю нагоду, забігаю до нього в офіс. А так здебільшого пересікаємося на концертах та різних заходах. Щодо порад, то коли випускаю нову пісню, даю йому послухати і отримую певний фідбек. До слова, саме крайню пісню зводив та робив мастеринг у студії Дзідзьо. Він тоді був на гастролях і залишив мені ключі. Мені приємно товаришувати та підтримувати дружні відносини, адже Міша дуже крутий хлопець.

– Багато працюєте з клубною музикою, чому обрали такий напрям?

– Якщо чесно, то трішки пригальмував роботу у цій сфері. Більшого акценту надав вокальній кар'єрі, а також проведенню заходів. Обрав такий напрямок, аби надавати нове життя пісням, які були на слуху і полюбились шанувальникам артистів. Звісно, що буду продовжувати працювати у цьому напрямку, вже навіть декілька крутих ідей маю, але це буде трішки згодом.

Читайте також: Ivan NAVI: "Успіх неможливий без віри"

– Ви також знімалися у фільмах Дзідзьо. У чому полягала особливість роботи актора для Вас?

– Ми були самі собою, звісно мінімальні риси дописували, але ми показували те, що каже внутрішній голос, свого роду внутрішнє Я.

– Співпрацюєте з багатьма українськими артистами, даєте нове дихання їхнім пісням. Робота з ким є найцікавішою для Вас?

– Хто ж не чув славнозвісні "Мертві бджоли"?

Вважаю, що саме творча колаборація із метром українського шоу-бізнесу – Павлом Зібровим, є для мене дуже знаковою та важливою. До слова, я перший в Україні діджей, який презентував власний ремікс на радіо "Шансон" (Сміється). Павло Миколайович настільки простий, що вміє притягувати до себе людей з перших секунд розмови. Саме ця колаборація і має круте лірик-відео, яке досі ротується на телебаченні.

Дуже радію нашій співпраці та дружбі, яка зав'язалася під час виготовлення спільного продукту.

Julik
Julik на фотосесії / Facebook / @Julik

– Якими новими проектами будете вражати найближчим часом?

– Зараз працюю над першим альбомом. Вже маю чимало пісень у розробці, шукаю та підбираю саме ті композиції, які б були цілісними у ньому. Багато розповідати не буду, краще за усім стежити у моїх соціальних мережах. Привідкрию маленьку таємницю: невдовзі мої шанувальники побачать мене у новому амплуа.

– Що для Вас є успіхом?

Для мене це слово означає лише рух вперед! Постійні кроки, які приведуть до здійснення планів та мрій. Успіхом можна назвати людяність та бажання людини до праці, до відкриття у собі нових граней.

Вже зовсім скоро на сайті LifeStyle 24 читайте нову історію успіху.

Автор: Христина Кобак