Під час застіль не переїдайте. Віддавайте перевагу легкій їжі та активним видам відпочинку. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 15 – 21 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 20 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Овна

Овнам варто маскимально відключитися від роботи і щоденних обов'язків. Віддайте перевагу розмовам, книжкам, прогулянкам. Особливо це стосується найбільш заклопотаних представників знаку.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Тельця

Сьогодні Тельцям гарантований успіх в осіб протилежної статі. Вам буде притаманна неабияка харизма. Сміливо вирушайте на зустріч пригодам!

Під час занять спортом будьте обережними, не забувайте про розминку та правила безпеки.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Близнюків

Бажано присвятити цей день відпочинку, працювати можна лише над власним духом чи тілом. Зараз вдалий час для прощання з поганими звичками, саморозвитку та самовдосконалення.

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Рака

На Раків у яких є пара, чекає охолодження сімейних відносинах через третіх осіб. Не дійте радикально, проявіть трохи терпіння і все налагодиться. Астрологи рекомендують навіть на важкі ситуації поглянути зі сторони. Це дозволить додати легкості у вашу реальність.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Лева

Вдалий період, щоб оголосити війне гордині, зарозумілості та ілюзіям. Сьогодні бажано не укладати партнерських угод, не починати нових стосунків та не зав’язувати дружбу.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Діви

Дівам сьогодні рекомендують знайти час для себе – можна стригтися, змінювати зовнішність, проводити косметичні процедури чи просто знайти час, щоб полежати у ванні.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Терезів

Зберігайте гнучкість і не чиніть опір змінам. У тих, хто буде старанно противитися новому, можуть виникнути суттєві ускладнення як в психологічному, так і в фізіологічному плані.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Скорпіона

Скорпіонам сьогодні може бути притаманна легка емоційна нестабільність. Якщо на вас наваляться різкі перепади настрою – не лякайтеся.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Стрільця

Постарайтесь не відволікатися на робочі питання і за можливості відгородіться від них сьогодні повністю. Справи по роботі навряд чи вдасться налагодити, а от стосунки з рідними набудуть нових барв (якщо, звісно, ви знайдете на них час).

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Козерога

Задумані справи вдаватимуться, потрібно тільки вірити в себе, в те, що все вийде. Починається сприятливий час для здійснення запланованих справ, вирішення важких питань і проблем.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Водолія

Водолії мають високі шанси завести корисні знайомства, які з часом допоможуть вирішити наболілі проблеми.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 20 жовтня 2018 для Риб

Тим, кому сьогодні доведеться працювати, може бути не легко зосередитися. Це й не дивно, особливо, якщо ви вже перепрацьовуєте не перший день. Спробуйте відволіктись трішки на що-небудь прекрасне – це допоможе зосередитися.