Про це та інші проблеми ЛГБТ-спільноти один з її представників – громадський діяч та правозахисник Зорян Кісь розповів в інтерв'ю для сайту "24".
Читайте також: Всі люди рівні: в Польщі вийшли на підтримку прав ЛГБТ-спільноти
Здоровою є позиція, коли людині байдуже до відмінностей інших людей. Коли вона не бачить в них загрози. А якщо така загроза відчувається, то для мене це означає, що людина недостатньо впевнена у своїй ідентичності. Якщо ти гетеросексуал, то ніяке спілкування з геями не змінить цього факту. Що ж до більшості та меншості, то ці поняття сконструйовані у нас в голові. Кожен з нас може в будь-який момент перейти з більшості до меншості або навпаки. Агресія – це насправді прояв слабкості, а не сили,
– зауважив Кісь.
Він додав: "Багато людей в ЛГБТ-спільноті живуть, так би мовити, у підпіллі. Живуть у шафі, боячись відкритися перед самими собою. Намагаються заперечувати свою натуру, вважаючи, що можна вилікуватися чи вступити в шлюб і "саме пройде".
Кісь також зазначив, що "95% опитаних в Україні респондентів відповіли, що серед їхніх знайомих немає геїв чи лесбійок, і тільки 5% зазначили, що знають таких (підозрюю, що це вони самі й були). У той же час у Сполучених Штатах відсоток тих, хто має серед друзів геїв, сягає 80. Це не означає, що там більше геїв. Це означає, що там вони не переховуються".
Повну версію інтерв’ю читайте тут: Які у геїв стосунки з церквою? Як статус в соцмережі – "Все складно", – Зорян Кісь