Базові елементи гардероба, якими ми користуємося завжди, – це не лише основа наших образів, але й гарантія того, що вони будуть затребуваними завжди, пише 24 Канал.

Читайте також Що одягнути на побачення восени: красиві образи, які вам сподобаються

До так званої капсули вічного гардероба належить кілька речей, які ми зможемо носити завжди та залишатися при цьому стильними.

Жакет

Блейзер вважається важливим елементом гардероба в осінню пору. Носіть його зі светрами, водолазками, джинсами, штанами палаццо та будь-яким взуттям.

Прямі джинси

Джинси – це база, без яких неможливо собі уявити наш гардероб. Ви можете мати безліч моделей, але нехай завжди головними залишатимуться прямі джинси на високій посадці.

Біла сорочка

Сорочка білого кольору – ідеальна річ для будь-яких подій. Одягайте її на день народження, в офіс чи на прогулянку. Вона ніколи не вийде з моди та завжди буде актуальною.

Водолазка

Саме восени водолазки є мастхевом в нашому гардеробі. Вони зігрівають в холодну пору, а ще є чудовим доповненням до джинсів, штанів чи шкіряних спідниць.

Чорна сумка

Модні інфлюенсери доповнюють свої образи різноманітними сумками, втім в гардеробі можна мати одну якісну сумку, яка стане доповненням до всіх ваших аутфітів з тренчем, пальтом чи шкіряною курткою.