За особистою сторінкою фешіоністи стежить понад 1,5 мільйона підписників. Усі вони надихаються бездоганними аутфітами, які так вміло складає красуня для своїх прогулянок. Це не дивно, адже ефектні й прості поєднання відтінків, фактур і стилів привертають увагу шанувальників моди з усього світу.

Цікаво Андре Тан назвав модні помилки, які часто допускають влітку

Інстаграм Алісії – справжній скарб стильних аутфітів. Уважніше придивившись до образів та надихнувшись ними, можна скласти для себе look, який підійде для буденних виходів, прогулянок з друзями, чи навіть першого побачення.

Британка дуже любить аксесуари, тому кожен її образ довершений численними прикрасами, сумкою, окулярами та головним убором.

Стильна інфлюенсерка вміє легко поєднати базові предмети гардеробу, обожнює чарівні та ефектні образи та не боїться стильних експериментів, адже вони у неї виходять просто неперевершеними.

Алісія любить яскраві кольори та часто додає до своїх щоденних образів сині, оранжеві, зелені, фіолетові та жовті відтінки. Особливо багато цього сезону дівчина показує аутфіти із зеленими елементами гардеробу.

У гардеробі інфлюенсерки знайдеться чимало топів, бра, сумок, сорочок, костюмів, штанів та сабо з усіма відтінками зеленого кольору. Ефектні літні образи Алісії Родді збирають безліч вподобань та коментарів, тож Fashion 24 ділиться найкращими виходами модниці, які зможуть надихнути вас на стильні створення аутфітів.

Стильні образи Алісії Родді