Відома дизайнерка однойменного бренду Victoria Beckham підтримала українок у своєму інстаграмі. Дружина знаменитого футболіста Девіда Бекхема опублікувала світлину з синім небом та жовтим ріпаком. Щороку у період цвітіння природа поєднує ці кольори, створюючи державний прапор України.

Дивіться також Матір Ілона Маска пригадала поїздки в Україну та побажала чоловікам залишатися сильними

За інстаграм-сторінкою дизайнерки слідкує майже 30 мільйонів прихильників зі всього світу. Знаменитість виділила окремий пост та висловила свою підтримку в Міжнародний жіночий день.

У цей Міжнародний жіночий день я хотіла скористатися можливістю підтримати жінок і дітей, які зараз найбільше потребують нашої підтримки, постраждалих від руйнівної війни в Україні. Сьогодні в моїх сторіз я ділюся деякими організаціями, які надають важливу допомогу та підтримку постраждалим,
– написала Вікторія Бекхем.

8 березня вперше з моменту російського вторгнення на територію України Джилл Байден підтримала український народ. Раніше це робив лише її чоловік – президент США Джозеф Байден. Перша леді Америки опублікувала звернення до усіх жінок світу, де подякувала їм за їхню сміливість та голос, який вони подають з народу.


Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!