Гурт Kalush Orchestra опублікував у своєму інстаграмі фото у вишиванках. На кадрі Олег Псюк разом з Сашком Табом, Килименном та мультиінструменталістами Тимофієм Музичуком і Віталієм Дужиком продемонстрували національні елементи гардероба українців.

Читайте також Джамала вийшла на вулиці Вашингтона в синьо-жовтій футболці: патріотичний образ

Вишиванки вже давно стали нашими символами ідентифікації. Хлопці приміряли на собі вишиванки різних кольорів – бежевого, білого та чорного. Для нас вишиванки – це не лише етнічний одяг, але й багатство нації з глибоким змістом.

Вишиванка стирає всі межі та об’єднує українців по всьому світу. Це наша культурна спадщина, наша гордість та наш оберіг.

Українська вишиванка – це класно. Українська музика – це вайб,
– йдеться в дописі публікації.

Як реагують користувачі на фото гурту Kalush Orchestra

  • "Сорочка у сопілкаря – шикарна. Така справжня гуцульсько-бойківська. Дякуємо хлопці за любов до матері";
  • "Найкращі! Бажаю перемоги!";
  • "Хлопці, перемоги вам!".


Гурт Kalush Orchestra одягнув вишиванки / Фото з інстаграму


Гурт Kalush Orchestra одягнув вишиванки / Фото з інстаграму

У суботу, 14 травня, гурт Kalush Orchestra вчергове запалить сцену Євробачення у місті Турин з піснею "Стефанія", яку переспівують чимало учасників пісенного конкурсу та інших відомих музикантів.

Цю пісню соліст гурту Олег Псюк присвятив своїй мамі Стефанії. Композиція була написана ще до повномасштабної війни в Україні, втім зараз у цю пісню українці вкладають нові сенси.

Вбрання Kalush Orchestra для виступу на Євробаченні

У фіналі Євробачення гурт Kalush Orchestra вийде в аналогічних образах, в яких виступав у першому півфіналу. Команда підібрала для Олега Псюка буковинський кептар початку ХХ століття густо розшитий бісером та яскраву сорочку.

Тимофій Музичок, який співає приспів, на сцені виступатиме в автентичних речах із міксом досконалої репліки національного гуцульського вбрання. Його образ складають сорочка, черес та гордість аутфіту – старовинний сердак (свитка).

До образу Сашка Таби (бек-вокал) додали автентичну колекційну буковинську тайстру (торбину) та традиційну українську хустку у вигляді бандани.


Виступ гурту Kalush Orchestra на Євробаченні / Фото з інстаграму