Нову модель сумки представили на Тижні моди під час презентації осінньо-зимової колекції. Сумку вже має у своїй колекції модель Кайя Гербер та інші відомі зірки.

Цікаво Клатч повертається в моду: добірка аксесуарів, на які варто звернути увагу

Сумка має трендову форму півмісяця, короткий ремінець, який зручно утримує сумку на плечі та акцентний логотип, розташований на клапані застібки.

Знаменитості можуть довершувати свої образи сумкою у кількох кольорах. Сумка виготовлена з телячої шкіри та представлена у двох кольорах – чорному та коричневому. Окрім того, колекція включає модель з канви з монограмою.

Така витончена сумка має всі шанси стати it-bag сезону. Знаменита сумка-круасан у формі напівмісяця стане прикрасою до будь-якого образу у стилі кежуал. Дизайн, форма і тканина дозволять цій сумці довгий період залишатися у трендах та полі зору. Придбати сумку Celine Ava Triomphe можна за понад 11 тисяч гривень.

Сумка є важливим аксесуаром в гардеробі кожної дівчини, тож варто ретельно обирати виріб, який зможе завершити вдало чимало аутфітів. Сумка Celine Ava Triomphe буде поєднуватися зі всім – від лаконічних образів з футболкою і джинсами до ефектних образів з сукнею чи костюмом.