Спільна колаборації Тіни Кароль та засновниці бренду Аліни Качаровської зачарувала багатьох поціновувачок витонченого та красивого взуття. Продовжуючи співпрацю, у бренду з’явилася капсульна колекція, що складається з сабо та мікросумки в трьох відтінках – рожевому, жовтому та хакі.

Цікаво Синій, золотий та лавандовий: головні кольори сезону осінь – зима 2021/22

"Однією з головних фішок взуття Tina Karol x Kachorovska є ідеальна колодка. Вона розроблена так, що каблук носити легко і не втомливо, а унікальний ремінець-гумка в сабо підлаштовується під будь-який підйом стопи, візуально робить щиколотку тоншою і витонченішою", – зазначає Аліна Качоровська.

Ремінець в сабо викладений вручну камінням. Він виготовлений за технологією, яка дозволяє ремінцю підлаштовується під будь-який підйом стопи. Сабо виготовлені із зносостійкого взуттєвого сатину від одного з найбільших італійських виробників текстилю.


Ідея колабороції – любов до себе

Ідея колаборації Tina Karol x Kachorovska залишилася незмінною – це любов до себе, сформульована як "Сама собі свято". Кампейн весняної колекції – історія про прийняття різних сторін своєї особистості.

У представленому відеоролику, який Тіна Кароль опублікувала у своєму інстаграмі, вона постала у ніжній голубій спокусливій сукні, презентуючи бездоганні сабо у квітковий принт.

Сабо вже можна придбати на офіційному сайті бренд Kachorovska. Коштує пара взуття Tina Karol x Kachorovska – 5 200 гривень, а мікросумка – 1500 гривень.


Тіна Кароль та бренд Kachorovska випустили спільну колекцію весняного взуття


Тіна Кароль та бренд Kachorovska випустили спільну колекцію весняного взуття


Тіна Кароль та бренд Kachorovska випустили спільну колекцію весняного взуття