Париж по праву носить титул столиці моди, оскільки в цьому місті просто нереальна кількість стильних дівчат. У Парижі знаходяться штаб-квартири знаменитих модельєрів, а французькі модниці завоювали до себе любов зі всього світу.

Читайте також Дженна Ортега одягнула на червону доріжку заплямовану сукню: фото конфузного виходу

Мода завжди була важливою частиною в культурному житті країни і суспільства, тож французи стали добре відомі всім за увагу до модного одягу. Через моду француженки передають свій настрій та демонструють неповторний стиль, який важко не відрізнити з-поміж інших.

Модниці із Франції – віртуози мистецтва створення цікавих образів. Зазвичай їхній образ складається з кількох шарів одягу. Він складний, але складається з простих речей.

Цього сезону модні інфлюенсери обирають серед верхнього одягу класику, яка завжди актуальна. Вони приміряють лаконічні пальта базових кольорів, роблять ставку на вінтажні пальт з вельвету, або ж додають трохи кольору своєму образу завдяки яскравому кольору пальта.

Парижанка Лея Сфез не відстає від трендів, тож приміряє повністю шкіряний total look, обравши для себе шкірянку.

У моді цього сезону потертий вінтаж, який знайшов своє місце на косухах, бомберах чи плащах. Останній виріб на собі вже приміряла француженка, а також залучає до образів довге шкіряне пальто.

Тренчі кремового відтінку – невід’ємна річ у гардеробі француженок, тож вони також одягають цей верхній одяг під новомодні балетки у вигляді пуантів балерин.