Джерело: інстаграм Розі Гантінгтон-Вайтлі

Модниця показала на своїй особистій сторінці в інстаграмі трикотажну довгу сукню молочного відтінку, яку можна одягати для важливих та святкових подій.

Вам це буде цікаво У моду повернувся забутий тренд – крабик для волосся: його вже стилізує Розі Гантінгтон-Вайтлі

Особливість сукні полягає у глибокому декольте. Щільна тканина може приховати особливості фігури, а оборки по нижньому краю роблять її ще витонченішою.

Розі Гантінгтон-Вайтлі радить одягати під таку сукню позолочені масивні прикраси у вигляді сережок та кольє. Модель розпустила волосся та нафарбувала губи сливовою помадою.

Модель продемонструвала стильну сукню
Модель продемонструвала стильну сукню / Фото з інстаграму Розі Гантінгтон-Вайтлі

Згодом знаменитість опублікувала ще один не менш фантастичний кадр. Для того, щоб зробити образ елегантнішим, зірка вирішила одягнути чорну сукню, цього разу – з великим вирізом на спині. Саме такий фасон суконь є найпопулярнішим взимку 2021 року. Чималий виріз прикрасив золотий ланцюжок, який зараз так активно використовують усі модниці.

Для такого романтичного аутфіту Розі відповідно підготувалася. Біляве волосся вона закрутила в гульку та прикрасила чорною шпилькою. Особливого шарму додала червона помада.

Гантінгтон-Вайтлі опублікувала декілька кадрів, на яких усміхнено показала прихильникам, як фарбує помадою губи. Світлини знаменитості зібрали понад 100 тисяч вподобань.

Модель продемонструвала стильну сукню
Модель продемонструвала стильну сукню / Фото з інстаграму Розі Гантінгтон-Вайтлі