На обкладинці квітневого номера Кендіс постала повністю оголеною. Фотосесія відбувалася на Багамах, тож ідеальним тлом слугувала кришталево чиста вода. Своє оголене тіло вона прикрила руками та ногами, проникливо дивлячись у камеру.

Читайте також Розі Гантінгтон-Вайтлі захопила кадром у розкішній сукні молочного кольору: фото

Автором знімків став американський фешн-фотограф Девід Ромер. Він не вперше знімає 32-річну модель в таких пікантних образах.

На опублікованих в мережі кадрах з фотосесії південноафриканська супермодель виглядає просто приголомшливо. Кендіс Сванепул є однією із найвідверітших дівчат у сучасному модельному бізнесі. Вона не соромиться оголюватися перед камерою, демонструючи усі принади свого розкішного тіла. Зірка знає, як завжди виглядати неперевершено та вміло хизується витонченою фігурою.

Знімаючись у фотосесії для французького глянцю Madame Figaro "ангел" білизняного бренду Victoria's Secret повністю роздягнулася. Манекенниця топлес позувала у воді, а інтимні зони прикривала руками. Деякі кадри вийшли особливо еротичними, адже Девід Ромер зробив пікантні фото після того, як Сванепул занурилася в одязі без білизни у воду.

Щоб побачити більше спокусливих фото, гортайте праворуч

Фотосесія відбувалася на заході сонця, тож оголені кадри вийшли особливо еротичними. На багатьох світлинах знаменитість звабливо дивиться в камеру і ніби манить прихильників до себе.

15-мільйонна аудиторія Кендіс вподобала нові кадри та написала їй безліч коментарів.

  • "У тебе бездоганна фігура";
  • "Ти занадто чарівна";
  • "Яка у вас гарна шкіра";
  • "Ти досконала у всьому";
  • "Не можу відвести від тебе очей".

Щоб побачити більше спокусливих фото, гортайте праворуч