У робочому візиті до Риги Олена Зеленська зустрілася з президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом та прем’єр-міністеркою Евікою Сілінею, відвідала українські сімʼї, які змушені були тікати від війни і поспілкувалася з українськими громадами та латвійськими благодійниками. Та головною метою першої леді був виступ на міжнародній конференції "Війна Росії проти дітей".

До теми Дуже болить Україні, – Зеленська на дебатах ПАРЄ сказала, скільки дітей Росія тримає в полоні

Образи Олени Зеленської

Для офіційних зустрічей у перший день поїздки Зеленська обрала бежевий костюм від Gasanovа: двобортний приталений жакетом і прямі широкі штани. Чудово вписалися в образ золоті сережки від українського ювелірного бренду Guzema. Темними замшевими туфлями-човниками дружина президента завершила лук.

Для заходів другого дня Олена Зеленська одягнула чорний костюм того самого бренду і чорні туфлі на підборах. Особливим вкрапленням в образ стала брошка "KVITKA" від бренду Guzema. Її створили як благодійну за мотивами творчості відомого українського художника Георгія Нарбута. Прибуток з продажу цієї прикраси направлять на навчальну програму жінок військових та ветеранок УШПС, які прагнуть брати активну участь у суспільно-політичних процесах.

Олена Зеленська в образі від українських брендів / Фото з телеграм-каналу Олени Зеленської
Олена Зеленська в образі від українських брендів / Фото з телеграм-каналу Олени Зеленської

Інші виходи першої леді у вбранні від українських дизайнерів

Олена Зеленська, серед іншого, відома тим, що для робочих зустрічей і поїздок обирає переважно речі вітчизняних брендів.

  • Її виходи у США, на коронацію Чарльза III чи Саміт перших леді й джентльменів зачаровували публіку. 24 Канал зібрав 10 найкращих образів дружини президента за 2023 рік.
  • А нещодавно вона вразила усіх образом від Лілії Літковської на гвадалахарському міжнародному книжковому ярмарку.