Символічно зйомка відбулася у восьми найкрасивіших місцях Києва. Олександра показала нову колекцію українського бренду жіночих сорочок kvit.k.a.

Дивіться також День вишивки в Україні: що означають найпопулярніші орнаменти на сорочках

Олександра Кучеренко позувала у вишитих сорочках

У дописі журналістка розповіла, що кожна сорочка має свій унікальний малюнок, який художниця створює з допомогою пензлика та акрилових фарб по тканині. Ці зображення уособлюють красу українських жінок, символічно переплетену з красою квітів України.

  • Калина – символ вогняної трійці: сонця, місяця, зірок.
  • Маки – пам'ять народу.
  • Соняшник – сонячна енергія, здоров'я, процвітання.

Все це є символами життя, які здавна зображувалися на українському одязі. Біла сорочка з авторським розписом, який підкреслює внутрішню красу українок, – універсальна стильна річ, яку можна одягнути будь-куди.

"Коли я робила цю фотосесію, думала про те, як сильно люблю Київ. Я нікуди не виїхала з початку повномасштабної війни й за останні 5 місяців бачила Київ різним: і жахливо безлюдним, і задимленим вибухами, квітучим холодною весною, наляканим сиренами. Але він завжди прагнув жити. Квітка завжди знайде можливість розцвісти навіть у найважчий час", – поділилася думками Олександра.

Зараз, коли йде війна і кожному з нас важко, дуже хочеться знайти привід для радості. Треба жити. І я пишаюся, що є українці, котрі в такий час знаходять натхнення на створення унікальних робіт, як ці сорочки. Дуже приємно носити українське – відчувати своє на собі. Кожна з українок – справжня квітка, яка за будь-яких умов неодмінно розквітне,
– зворушливо написала Кучеренко.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч: