Видання у жовтневому номері підготувало для читачів розповіді про 25 різних культур і народностей. На обкладинках глянцю позували дівчата з України, Грузії, Башкирії, Вірменії, Азербайджана, Литви, Якутії, Узбекистану, Казахстану, Білорусі та багатьох інших країн.

Читайте також Стало неприємним сюрпризом, – бренд BEVZA обурився використанням речей в російському Elle

Впродовж місяця на інстаграм-сторінці глянцю обіцяють публікувати обкладинку кожної країни. Читачі вже побачили обкладинку Якутії, Узбекистану та України. Користувачі соцмереж з обуренням сприйняли цю новинку та зазначили, що ніколи не пробачать російським оккупантам тисячі вбитих українських військових.

Ця історія – наше визнання в любові до України, наше захоплення чарівними дівчатами, талановитими дизайнерами, культурою і природою, тишею її лісів і синявою Карпат. І, звичайно, мовою – вона і є музикою, прозорою, як вода в річці, і зрозумілою, як білосніжні образи цієї зйомки,
написала про фотозйомку редакторка російського глянцю Катерина Мухіна.

Щоб побачити серію кадрів, гортайте праворуч:

Варто зазначити, що обкладинку для глянцю Elle Russia зняв український фотограф Назар Чорний. Зйомку стилізувала Юлія Захарова, а моделлю виступила Світлана Потомскі. Усі вони публікують на своїх сторінках в інстаграмі нову обкладинку глянцю та хизуються своєю роботою перед читачами.

Щоб побачити серію кадрів, гортайте праворуч:

Як відреагували українські читачі на обкладинку глянцю присвячену Україні:

  • "Від такої токсичної дружби треба втікати";
  • "Лицемірні окупанти, ми ніколи не пробачимо вам тисячі вбитих, закатованих та замордованих українців";
  • "Абхазія – це Грузія";
  • "Присвятіть, будь ласка, Україні випуск про окупацію Криму, Донецька та Луганська Росією та регулярні вбиства громадян України на нашій же території громадянами РФ. Оце буде присвята року! Вашим читачам буде корисно";
  • "Росія окупант, ніякої дружби бути не може";
  • "Хто поверне матерям доньок та синів? Хто поверне батьків дітям?";
  • "Боже, вбережи від російської "дружби";
  • "Дуже по-дружньому вбивати 7-й рік наших людей і забирати наші території. Ви нам не друзі, а країна вбивць. І виправдань жодних немає. Поверніть спочатку наше, а потім зникніть назавжди. Це буде найкращим подарунком від псевдодрузів".