Найактуальнішим образам у цьому сезоні притаманні розрізи та тонкі лямки, представлені як і в довжині міді, так і в максі.

Цікаво Модні трюки, які допоможуть освіжити гардероб: фото бездоганних прикладів

Трикотажні сукні представлені в базових відтінках та прикрашені вирізом на спині, а сміливі дівчата можуть знайти цікавий варіант у найрізноманітніших відтінках.

Бренди вже представили свої ідеальні фасони трикотажних суконь, тож на прикладах вивчаємо, що буде популярним в новому сезоні.

  • Вирізи та лямки

Дизайнери у новому сезоні весна-літо 2021 особливу увагу приділили спокусливим тонким лямочкам та фігурним вирізам у найнесподіваніших місцях. Завдяки такому рішенню всі лаконічні образи заграли по-новому.

Victoria Beckham прикрасила лаконічну сукню овальним вирізом і драпіруваннями, а Jacquemus показав спокусливе літнє напівпрозоре вбрання на тонких білизняних бретельках.


Трикотажна сукня Victoria Beckham / Vogue

  • Лаконічні

Лаконічні сукні можна одягати кожного дня. Вони не набриднуть і ніколи не вийдуть з моди, завдяки тому, що їх завжди можна доповнювати акцентними деталями. Йдеться саме про класичні силуети і базові кольори на всі часи.

Улюблений дизайнер Тіни Кароль David Koma представив силуетну чорну сукню, яка чудово виглядатиме в парі з маскулінним жакетом. Proenza Schouler показав максіваріант карди гану на ґудзиках в нюдовій кольоровій гамі.


Трикотажна сукня David Koma / Vogue

  • Міні

Довжина міні в цьому сезоні знову повернеться в моду. Bottega Veneta пропонує одягати в сукню з грубого плетіння в трендовому лаймовому відтінку. Salvatore Ferragamo представив мінісукню з високою горловиною в блідо-жовтому відтінку.


Трикотажна сукня Salvatore Ferragamo / Vogue

  • Відкрита спина

Трикотажні сукні навесні можуть дати фору всім іншим фасонам сексуальних суконь. Найактуальніший фасон цієї весни вже встигла продемонструвати модель Розі Гантінгтон-Вайтлі.

Угорський бренд Nanushka представив у своїй колекції ніжно-блакитну сукню, яку можна скомбінувати зі світлими чобітьми. Givenchy радить в цьому сезоні робити ставку провокаційну чорну сукню з вирізом, яку вже встигли назвати найсексуальнішою сукнею зими.

Трикотажна сукня бренду
Трикотажна сукня бренду Nanushka / Vogue