Стилісти зазначають, що гіпероб’ємний плетений шопер – головний мастхев осіннього сезону. Тепер мікросумки Bottega Veneta The Mini Jodie, які носять всі інфлюенсери та Jacquemus Le Chiquito замінять великі сумки. Безумно, ці вироби надзвичайно красиві, однак зовсім непрактичні.

Читайте також Софія Коельо одягнула на прогулянку довгу сукню з оголеною спиною: красивий образ

Кендалл Дженнер на своєму прикладі показала, який аутфіт можна застосувати під час осінньої прогулянки та яку сумку варто взяти з собою.

Образ Кендалл Дженнер

Манекенниця одягнула білу футболку з червоним принтом. Зверху вона накинула двоколірний жакет розміру оверсайз. Одна частина виробу забарвлена в темно-сірий колір в тонку смужку, інша – в світло-сірий колір в тонку клітинку.

Модель доповнила образ чорними класичними штанами. Кендалл приміряла чорні сланці та довершила образ об’ємною сумкою-тоут, що більша в 10 разів від популярної The Mini Jodie.

Знаменитість зав’язала волосся в крабик, випустивши декілька пасм спереду. Її образ доповнювали мінімалістичні сережки-кільця та чорні сонцезахисні окуляри. Губи Кендалл намалювала рожевим блиском.


Стильний образ Кендалл Дженнер / Copyright


Стильний образ Кендалл Дженнер / Copyright


Стильний образ Кендалл Дженнер / Copyright