Електронну сукню показали на цьогорічному Нью-Йоркському тижні моди. Над нею працювали технологічні компанії Adobe, Primrose Technologies і дизайнер Крістіан Кован.

Цікаво У трусах і ботфортах: Меган Фокс вразила пікантним образом

Останній, зокрема, відомий тим, що використовує нові способи дизайну і одягає таких світових зірок як Дженніфер Лопес, Леді Гага, Карді Бі, Хайді Клум, Ліл Нас Ікс, Нікі Мінаж, Наомі Кемпбелл і Майлі Сайрус.

Що відомо про новітнє вбрання

Сукня складається з гнучких рідкокристалічних дисплеїв, схожих на великі лелітки. Вони зроблені з полімеру, вирізаного лазером, і мають вшиті сенсорні датчики. Ці "пелюстки" розмістили на гнучкій друкованій платі, яка і перетворює їх зі срібних на бежеві. Раніше цю технологію застосовували лише на невеликих шматках тканини.

Динамічна сукня відкриває безмежні можливості в дизайні одягу, демонструючи, як статичний одяг може бути перетворений на динамічне вираження мистецтва і технологій,
– зазначають в Adobe.

Крістіан Кован каже, що його як дизайнера надихнув потенціал цієї технології.

І особливо привабила ідея сталості, що лежить в її основі, з можливістю створювати безліч ітерацій одного і того ж одягу. Для мене велика честь бути першим дизайнером, який продемонстрував, як ця дивовижна технологія може бути використана в житті,
– розповів модельєр.

Сукня стала родзинкою його колекції осінь/зима 2024.