Образ Даші Квіткової

Даша Квіткова позувала на тлі різдвяних будиночків, які прикрашали новорічні ілюмінації. Усміхнена дівчина зробила декілька святкових кадрів. На прогулянку вона одягнула бежеву водолазку та чорні штани. Зверху дівчина одягнула молочну дублянку з накладними кишенями, яка коштує 27 тисяч гривень.

Такий стильний образ Даша вдало поєднала з кремовою бейсболкою New York Yenkees. Своє біляве волосся блогерка розпустила. Кучері додавали аутфіту ще більшої святковості. На обличчя Квіткова нанесла мінімум макіяжу, підкреслюючи свою натуральну вроду.

Бездоганний образ Даші Квіткової
Бездоганний образ Даші Квіткової / Instagram / @kvittkova

В інстаграм-дописі Даша розповіла прихильникам, що декілька місяців тестувала нову стрічку свого інстаграму. Подивившись на багатьох блогерів, вона прийняла рішення про те, що її сторінка також має бути такою естетично красивою та витриманою.

Даша Квіткова знімала фото у студії, фотографувала деталі, деякі образи та робила статичні кадри. Втім з її профілю зникло життя, а інстаграм сторінка стала такою ж, як у багатьох. Тому інфлюенсерка нещодавно вирішила, що хоче повернутися до свого старого стилю та наповнити сторінку яскравими емоціями.

Бездоганний образ Даші Квіткової
Бездоганний образ Даші Квіткової / Instagram / @kvittkova