Популярна співачка і актриса "Жіночого кварталу" Віра Кекелія, ведуча програми "TCН" на каналі "1+1" Соломія Вітвіцька і модна мама-блогер Інна Мірошниченко взяли участь у фотопроєкті. Зйомка була присвячена святковому одягу в українському стилі від дизайнера одягу Світлани Кубрак. Автором фото став Костянтин Ревуцький.

Зверніть увагу Як носити різдвяні принти: бездоганні приклади, які ви захочете повторити

Соломія Вітвіцька, Віра Кекелія та Інна Мірошниченко у фотопроєкті / Пресслужба


"Через карантин у нашому житті стало так мало свята, що до Нового року хочеться більше фарб, вишивки і кольору! Святкове вбрання в національному стилі – це вже давно не банальна сорочка. Велику роль відіграє і вишивка – вона є головною прикрасою! Значення має також і форма рукава, поділ, оборки, мережива... Все це створює надзвичайно святковий стиль", – поділилась дизайнер модного будинку Svitlo style Світлана Кубрак.

Дизайнер Світлана Кубрак впевнена, що можна створити образ з етно-акцентом і на основі вашого святкового образу, доповнивши його одним лише аксесуаром. Наприклад, намистом, сумкою з вишивкою, взуттям з тисненням у вигляді традиційного етно-орнаменту. Також можна прикрасити сумку або блузу брошкою, розшитою бісером у вигляді традиційних символів Різдва – 8-кінцевої зірки.