Знаменитий модельєр Андре Тан постійно ділиться зі своїми прихильниками фешн-порадами. Дизайнер розповів кілька цікавих фактів, якими варто скористатися при виборі сукні на Новий рік 2023.

Читайте також Підсумки 2022 року: як дизайнери та інфлюенсери підтримали Україну в час війни

Щоб сукня ідеально вам пасувала, зверніть увагу, що її варто обирати за типом фігури. Андре Тан опублікував відеоролик з прикладами суконь, які підходять лише певним дівчатам.

Пісочний годинник

"Якщо об’єм грудей і стегон однаковий, або різниця не більше, ніж 4 сантиметри, а талія значно менша, то ваша фігура — пісочний годинник. Головне при виборі сукні під цей тип фігури – зберегти візуальну модель пісочного годинника, тому жодних мішкуватих фасонів та великих приплічників", – зазначив Андре Тан.

Вам підійдуть:
️Сукні new-look
️Класичні сукні "футляр"
️Сукні-сорочки з акцентом на талії

Груша

Якщо у вас невеликі груди, широкі стегна та вузька талія, то ваша фігура - груша. Власниці цього типу мають більшу та округлу нижню частину тіла у порівнянні до верхньої, що повторює силует груші, а також для цього типу фігури характерні вузькі плечі та досить тонка талія.

Вам підійдуть:
️Сукні крою А-силует
️Сукні зі спідницею клеш
️Сукні-сорочки
️Класичні сукні "футляр"

Яблуко

"Володарки цього типу мають приблизно однаковий обсяг талії, грудей та стегон із плавною лінією. Якщо у вас стрункі ніжки, а талія, живіт і груди набагато більше стегон, то ваша фігура - яблуко. Сміливе декольте та відкриті ноги – must-have для яскравого образу власниць фігури типу яблуко", – написав дизайнер.

Вам підійдуть:
️ Сукні із завищеною талією
️ Сукні прямого крою
️ Сукні з запахом

Прямокутник

Якщо у вас немає яскраво вираженої талії, а об’єм стегон і грудей приблизно однаковий, то ваша фігура - прямокутник. У такого типу фігури не сильно виражена талія, тому її потрібно створити візуально. Облягаючих моделей по всій довжині слід уникати!

Вам підійдуть:
️Сукні new-look
️Сукні «трапеція»
️Сукні з запахом

"Пам’ятайте, кожна з вас особлива, вдягайте те, в чому ви відчувайте себе комфортно та впевненно, але не забувайте грамотно підкреслювати ваші сильні сторони", – додав Андре Тан.