31 серпня в Італії розпочався 79 Венеційський кінофестиваль, який триватиме до 10 вересня. На червону доріжку прибуло вже чимало зірок першої величини: Джуліанна Мур, Тімоті Шаламе, Сальма Гаєк та багато інших.

Читайте також Ікона стилю: Леоні Ганне одягнула на Венеційський кінофестиваль сукню українського бренду

Все частіше на кінофестивалі запрошують не лише акторів та режисерів, але й інфлюенсерів та моделей. Венеційський кінофестиваль на червоній доріжці вже прийняв гостей з різних куточків світу. Знаменитості вражали своїми вишуканими сукнями та костюмами.

З’явилася на головній події у Венеції українська модель Аліна Байкова. Вона приміряла ефектну коралову сукню з глибоким розрізом на нозі. Її образ доповнювали червоні босоніжки та елегантний пучок.

Візажисти зробили ніжний макіяж з акцентом на коралові губи, а довершили вечірній аутфіт сережки та кілька перснів.


Аліна Байкова на Венеційському кінофестивалі / Фото з Instagram


Аліна Байкова на Венеційському кінофестивалі / Фото з Instagram

Нагадаємо, на Каннському кінофестивалі Аліна Байкова попри заборони вийшла на червону доріжку з українською символікою – вона тримала в руках маленький прапорець.

"Цей прапорець я обережно склала і сховала у ліф сукні, оскільки виходити на червону доріжку з українською символікою було заборонено. І ось, уже наближаючись до фінішної прямої, вийняла прапорець. Я довго наважувалася на цей крок, але розуміла, що маю максимально використати свою популярність і свій голос на підтримку України. Напередодні були хвилювання і сумніви щодо такого порушення правил, але вони одразу ж зникли, ледь у моїх руках з’явився синьо-жовтий прапор – сотні фотографів кинулися до мене!", – розповіла Байкова в одному зі своїх інтерв’ю.


Аліна Байкова на Каннському кінофестивалі / Фото з Instagram