Дитяче Євробачення

Дитяче Євробачення 2020: як виступив учасник від України Олександр Балабанов
29 лис
20:17
29 листопада в онлайн-режимі відбувся фінал Дитячого Євробачення. Перемогу у 2020 році здобула юна виконавиця з Франції Valentina. Конкуренцію їй склали 12 конкурсантів, серед яких – українець Олександр Балабанов.
Софія Іванько стане гостею другого півфіналу Нацвідбору Євробачення-2020
10 лют
19:15
Другий півфінал Національного відбору Євробачення-2020 розпочнеться вже 15 лютого. Свої композиції перед суддями представлять 8 учасників, троє з яких за рішенням глядацького та суддівського голосування позмагаються за перемогу у фіналі. Поза конкурсною програмою виступить Софія Іванько, яка гідно представила Україну на Дитячому Євробаченні-2019.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.