Щоб купити якісну та надійну техніку для створення здорового мікроклімату вдома, вам необхідно детально вивчити асортимент, відгуки про виробників, дізнатися про основні характеристики різних пропозицій та переваги кожної опції. Якщо це проігнорувати, існує ризик, що вам доведеться замінювати кондиціонер вже через сезон.

До теми Цікаво знати: технологія кондиціонування

Зібрали ТОП-5 найпоширеніших помилок при виборі кондиціонерів. Ознайомтеся з ними та купуйте справді якісний та довговічний прилад.


Холодагент R-32 поглинає і виділяє більше тепла, забезпечуючи кращу роботу компресора / Фото Daikin

Холодоагент – засіб передачі тепла. Але не всі вони однаково безпечні та ефективні. Наприклад, через негативний вплив на озоновий шар, холодоагент R-22 заборонений для кондиціонерів. Ви не знайдете нових спліт-систем, які використовують цю речовину, утім, якщо ви шукаєте вдалий варіант серед б/у пропозицій, обов'язково зверніть увагу на цей аспект.

Натомість обирайте спліт-системи, оснащені холодоагентом R-32, що розроблений і вироблений компанією Daikin. Це енергоефективна, якісна і безпечна альтернатива сумнівним речовинам.

2. Купувати блок неправильного розміру

Покупці часто думають, що розмір внутрішнього блоку напряму впливає на охолоджувальні здатності кондиціонера. Але це не зовсім так. По-перше, сучасні компактні моделі нічим не уступають габаритним блокам. По-друге, в гонитві за розміром ви можете упустити найважливіше – навіть габаритна техніка не знизить вологість і не створить однорідну температуру, якщо її цикли включення і виключення занадто короткі. Крім того, потужний блок вплине на рахунки за комунальні послуги.


Обирайте опції кондиціонера, відповідно до призначення кімнати / Фото Daikin

Енергоефективність – ще один важливий фактор, який слід враховувати при купівлі будь-якого великого приладу. Обирайте моделі, оснащені режимом зниженого енергоспоживання та економії енергії в режимі очікування. Для цього зверніть увагу на сезонний коефіцієнт енергоефективності SEER. Мінімальний стандарт для кондиціонерів становить 13, водночас показники вищі за 16 є енергоефективними

Низькі експлуатаційні витрати компенсують початкову суму, вкладену в систему, а це означає, що блок дорожчого пристрою заощадить ваші гроші в довгостроковій перспективі.

4. Не врахувати параметри приміщення

Неправильно розраховані параметри приміщення можуть негативно відбитися на роботі найякіснішого кондиціонера. Щоб прилад працював адекватно та розподіляв температуру рівномірно, потрібно врахувати:

  • площу приміщення,
  • на якій стороні розташовані вікна,
  • наявність інших приладів, які виділяють тепло,
  • кількість людей, які живуть або працюють в приміщенні.

Також важливо розуміти, що ви не зможете охолодити кілька кімнат за допомогою одного приладу. Для багатокімнатних осель використовуйте мультиспліт-системи

Цікаво Як правильно обрати кондиціонер для дому: практичні поради


Кондиціонери Daikin відзначені престижними нагородами у сфері промислового дизайну / Фото Daikin

Важливо звернути увагу на відгуки, імідж, історію компанії-виробника сертифікати та ліцензії. Також ви можете подати запит на вже реалізовані проєкти на об'єктах, які оснащені цими приладами. Найкраще обирати бренди, які давно на ринку та самостійно виготовляють комплектуючі для власних спліт-систем.

Щоб точно не допустити помилки під час купівлі та уникнути неприємностей в експлуатації, зверніть увагу на перевірені часом кондиціонери Daikin. Інноваційність технологій у поєднанні зі стильним зовнішнім виглядом та тихою роботою блоків, роблять їх одним із найкращих рішень, які допоможуть вам у боротьбі зі спекою, алергенами та неприємним запахом.