Архітектори студії Alma-nac побудували цілодобову клініку для домашніх тварин. У ній вони прагнули максимально розділити кішок та собак, щоб тварини не викликали одна в одної стрес.
До теми Ідеальні кольори й мінімум коштів: як в Лондоні зробили студію із закинутого складу
Інтер'єр має викликати почуття легкості / Фото Dezeen
Подбали і про господарів. Інтер'єр має викликати у відвідувачів відчуття розслабленості. Щодо функціональності – у госпіталі мають змогу забезпечити найкращий догляд для тварин-пацієнтів.
Для собак та котів придумали різні маршрути / Фото Dezeen
Приміщення візуально та тематично розділили на зони. Наприклад, тут є меблі "для котів", де можна розмістити переноску або коробку з твариною. А є меблі "для собак", де сидіння зробили дерев'яними – собаки можуть на них залізти.
Господарі з собаками й котами розміщуються на різних типах диванів / Фото Dezeen
Усе довкола має викликати почуття легкості та позбавляти від гнітючих думок. Для кішок та собак навіть придумали окремі маршрути, щоб вони якомога менше зустрічалися в стінах клініки. У кабінеті для котів зробили спеціальну ігрову коробку – нервові пацієнти можуть розважитися та відволіктися в ній.
Хазяйка з собакою сидять на спеціальних меблях / Фото Dezeen
Попри легкість та комфорт інтер'єрів, вони, перш за все, відповідають клінічним потребам.
Інтер'єр та екстер'єр клініки виконали у яскравих блакитних відтінках, котрі поєднані з фанерою та білими стінами. Під стелею залишили відкритими залізні балки. Їх теж пофарбували у синій колір.
Перш за все, лікарня відповідає клінічним потребам / Фото Dezeen
Актуально Як не пошкодувати: 5 трендів у дизайні інтер'єру, що виявилися безглуздими
Окрім стильного інтер'єру, будівля також має сталий характер. Дах використовують для збирання дощової води. Також там розмістили сонячні батареї, що забезпечують лікарню електроенергією.
В інтер'єрі використали синій та білий кольори, а також дерево і фанеру / Фото Dezeen