Над проєктом працювала команда Child Studio – лондонська дизайнерська студія, яка займається розробкою простору для готельного бізнесу, роздрібної торгівлі та житлових інтер'єрів. Поки що проєкт знаходиться на етапі реалізації.
Читайте також Про що варто пам’ятати при встановленні та обслуговуванні кондиціонера: практичні поради
Лондонська стриманість
В інтер'єрі поєднано меблі різних епох / Фото Frame
Дизайнери залишили темно-вишневе дерев'яне облицювання та напівкруглу перегородку зі склоблоків. За текстурованою стіною знаходиться затишна кімната для усамітнення.
Скляна перегородка ділить простір / Фото Frame
Дерев'яне оздоблення гармонійно доповнює кесонна небесно-блакитна стеля, яка контрастує з темною підлогою для якої використано чорну кам'яну плитку.
Японська уважність до деталей
Дерев'яні меблі стали переходом між світлою стелею та темною підлогою / Фото Frame
Японія проявляється у виборі матеріалів, грі геометричних візерунків та виробах ручної роботи з дерева. В інтер'єрі ресторану використано поєднання вінтажних та сучасних предметів, що стало ще однією ознакою "зустрічі сходу та заходу".
У інтер'єрі використано культовий декор / Фото Frame
В інтер'єрі зустрічаються культові фанерні меблі Нормана Чернера (1958 року), литі стільці Наото Фукасави, старовинні латунні бра Stilnovo, настільна лампа Gae Aulenti Pipistrello і колекція абстрактних картин.
До теми Дизайнери інтер'єрів про культові меблі, які вплинули на традицію оформлення дому
Завдяки такому поєднанню інтер'єр став ретельно продуманою композицію. Хоча деякі елементи абсолютно з протилежних епох та традицій, тут вони складаються в один пазл.