Як раніше повідомило видання CNN, конструкція з акрилу довжиною 25 метрів, що отримала назву Embassy Gardens Sky Pool, протягнута на рівні 10 поверху просто між двома будинками на південному заході Лондона.

ЦІкаво Незвичайний дім із внутрішнім двориком для художника: фото проєкту в Мельбурні

Для когось плавання у скляному басейні, підвішеному на висоті 115 футів над вулицями Лондона – жахіття, а для інших – це найвищий символ статусу.
Sky Pool – це 82-футовий (25-метровий) прозорий басейн, розтягнутий на рівні десятого поверху двох житлових хмарочосів у районі Nine Elms на південному заході Лондона. Він відкритий лише для щасливих жителів житлового комплексу.

басейн у лондоні

Мешканцям цих будівель можна тільки позаздрити / Фото edition.cnn.com

Це найбільша автономна структура акрилового басейну у світі. Під час купання можна насолодитися краєвидом на Лондонське око та Вестмінстер.

басейн на 10му поверсі

З вулиці басейн виглядає повністю невагомим та дуже непомітним / Фото edition.cnn.com

Басейн пройшов різноманітні випробування на міцність на заводі Рейнольдса перед тим, як його встановили. Стіни басейну мають товщину 200 міліметрів і глибину 3,2 метра, дно товщиною 300 міліметрів. 50-тонний акриловий басейн займає 14 метрів між будівлями, сходинки та системи фільтрації розташовані з обох кінців, а також п'ять режимів освітлення для створення ще більшого відчуття магії.

Мешканці зможуть зануритися з одного боку і виплисти з іншого, що, безумовно, є цікавим, хоч і не завжди комфортним способом запросити своїх сусідів в гості.

Вам сподобається Історичний готель в печері на півдні Італії: фото інтер'єру, що вражає