Перед встановленням машини варто не забувати, що поблизу має бути розетка та вихід до каналізації. Хоча дозволяється використовувати товсті потужні подовжувачі та додатковий шланг.

Актуальне: Дизайн кухні 2020 – стильні поєднання кольорів та матеріалів: фото

Недоліки розміщення пральної машинки у ванній та кухні

Ванна

Обмежений простір у ванній зовсім не сприяє розміщенню там додаткових громіздких речей. Також у ванній незручно завантажувати пральну машинку через брак місця. Єдиним плюсом буде зручність прання, адже брудний одяг часто лишається у ванній після душу.

Кухня


Шум заважатиме всім мешканцям будинку / фото: Pinterest

Якщо у ванній є хоча б одна перевага, то розміщення пральної машинки у кухні – суцільний недолік. Вона не підійде у жоден інтер'єр, створюватиме додатковий шум в кімнаті, де мешканці проводять багато часу. До того ж, кухня часто служить обідньою зоною. Тому тут атмосфера повинна сприяти появі апетиту, а не навпаки.

Альтернативні варіанти розміщення пральної машинки

Комірчина, котельня


Великий простір дасть можливість вільному доступу до багатьох комунікацій будинку / фото: Bouw

Популярний варіант у Західній Європі. Місце, де у вас стоїть бойлер або котел точно буде хорошим варіантом для розміщення там ще й пральної машинки. Якщо у вас приватний будинок, то варто взагалі виділити окрему кімнату на котельню.

Балкон


Також один з хороших варіантів / фото: Stiralkainfo

Азійський варіант. Часто в далекосхідних країнах пральні машинки ставлять на балконі. Тут ви її не почуєте, проте більше проблем може виникнути з комунікаціями – особливо з доступом до каналізації. Також на балконі можна відразу висушити випрану білизну.

Читайте також: Облаштування маленької ванної – як використати простір з максимальною користю

За межами будинку

Якщо у вас приватний будинок, то варто подумати про винесення пральної машинки за межі власного дому. Її можна поставити у складському чи підсобному приміщенні. Сучасні агрегати легко витримують складні погодні умови.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням