Джерело відкритого вогню потребує прискіпливішого ставлення до вибору матеріалу для декору, а також розміщення прикрас.

Більше про новорічний декор: 5 ідей для новорічного декору кімнати в 2020 році: фото

Правила безпеки декору каміну

  • заборонено розміщувати предмети декору на нижньому рівні або підлозі біля каміна;
  • рекомендовано утриматись від використання стрічок, натуральних гілок та шишок. Але, якщо ви таки використовуватимете такі елементи, то пам’ятайте про запобіжні заходи;
  • паперові та тканинні прикраси моментально загоряються, тому їх використання можливе лише на достатній відстані від джерела вогню;
  • рекомендовано брати за основу для декору матеріали, які слабко або взагалі горять (метал, скло, азбест, спеціальний пластик).

Варіанти декору каміну

Шкарпетки


Шкарпетки на каміні – відмінний атрибут для новорічних свят / фото: Pinterest

Безпрограшний варіант – розвішування шкарпеток і рукавиць, де можна приховати маленькі подарунки. За бажанням можна вплести блискучу гірлянду в ряд зі свічок на полиці каміну.

Акценти


По боках можна також поставити дві штучні ялинки / фото: Cleaning63

Якщо у вас камін без полички, то добре підійде варіант із встановленням по обидва боки від вогнища високих композицій. Це можуть бути витягнуті вази, конуси та інші "високі" предмети.

Дровітня


Штучні дрова можна буде використовувати багато років / фото: Ochag

Дрова біля каміна теж додають особливого шарму, але набагато красивіше виглядатимуть "несправжні" дрова з гофрованого картону, загорнений в рулон.

Гілочки роблять із дрібних картонних згортків і приклеюють до поліна. Далі скріплюєте скотчем, а поверхню фарбуєте в колір снігу – готово.

Схоже: Бюджетна 3Д модель електрокаміну: огляд новинки 2020 року

Імітація вогню


Найбезпечніший вид каміну – штучний / фото: Okgabelousova

Якщо у вас немає справжнього або штучного каміна – можна виготовити імітацію з картонної коробки та подарункового паперу.

В середину ставите акуратно складену гірлянду. Можливе використання ліхтариків або склянок, на дно яких поміщені свічки.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням