Дизайнерка перепланувала маленьку квартиру в Києві, створивши простору вітальню у темних тонах, де власник зможе проводити медитації та чайні церемонії. Квартира площею 45 квадратних метрів розташована на верхньому поверсі п’ятиповерхового радянського житлового будинку і належить молодому модельєру.

Читайте також Інтер'єр 6-поверхового бару у Львові, який варто побачити на власні очі: фото

квартира у києві

Інтер'єр вітальні з використанням темних тонів / Фото dezeen

Було очевидно, що необхідне перепланування, щоб зробити достатньо місця для всіх функціональних зон, – поділилася Фрадіна. – Це нагадувало складання пазлу, допоки кожна частина не опинилася на своєму місці.

квартира у києві

Перепланування дозволило влаштувати невеличку робочу зону / Фото dezeen

Цегляна кладка по всій квартирі пофарбована у насичений синій колір. Розташування спальні та кухні було змінено, щоб створити великий житловий простір відкритого плану, що вміщає обідню зону, домашній кабінет, гардероб та чайну зону.

квартира у києві

Журнальний столик, який використовують для чайної церемонії / Фото dezeen

Дизайнерка вміло збалансувала темні кольори з природними текстурами, щоб багатофункціональний простір не виглядав "надмірним". Цегляні стіни пофарбовані в глибокий синій колір, а стелі з соснового дерева пофарбовані у коричневий. Щоб досягти відкритого простору, було вирішено забрати всі міжкімнатні двері, а спальню відгородити за допомогою шторки.

квартира у києві

Темно-синя цегляна кладка у поєднанні зі світлим деревом виглядає дуже ефектно/ Фото dezeen

Прості геометричні лінії додають легкості простору. Сучасні меблі поєднані з традиційною керамікою, що була виготовлена спеціально для проєкту у співпраці зі студією кераміки 8 Komora.

квартира у києві

Місце для зберігання до стелі / Фото dezeen

По всій квартирі темно-сірий мікроцемент на підлозі, який, за словами дизайнера, створює "ідеальний фон" для грубої фактури навколишніх меблів та предметів будинку.

Цікаво До та після дизайну: 5 неймовірних перевтілень ванної кімнати – фото

квартира у києві

Збережений диван зі старого інтер'єру та авторська кераміка на полицях / Фото dezeen

Протягом останніх років стабільності та безпеки у нас були яскраві білі простори, які можна відкрити, – сказала вона в інтерв'ю Dezeen. – Але в темні часи, коли політичний та економічний клімат стає дедалі більш невизначеним, хочеться свого гніздечка.

квартира у києві

Мінімалістична кухня без верхніх шаф / Фото dezeen