Проєкт розроблений англійською агенцією Boano Prišmontas, повідомляє Dezeen.

За темою: Ідеальний стіл для роботи вдома: проєкт дизайнерки з Нідерландів


Модульний будиночок дуже легко зібрати / Фото Dezeen

Домашній офіс з деревини можна зібрати за добу й розмістити в саду або на газоні перед домом. Він створений спеціально для тих, хто потребує тиші й усамітнення для роботи, однак не може отримати цього вдома.

Офіси назвали "Моя кімната в саду". Їх створюють з модульних дерев'яних елементів. Покупці можуть самостійно обирати розмір і конфігурацію будиночка.


Розміри офісу можна обирати індивідуально / Фото Dezeen

Автори полюбляють говорити, що їх модульні офіси збирати простіше, ніж меблі з IKEA. Конструкції досить легкі й малогабаритні – їх можна підняти крутими сходами та розмістити у вузькому, обмеженому просторі.

Збір модулів можна виконати за допомогою шестигранного ключа або електричної дрилі. Конструкція дуже інтуїтивна та зрозуміла. Посібники доступні, але не потрібні, – наголошують розробники.


Інтер'єр в модульному офісі досить лаконічний / Фото Dezeen

Дизайнери наголошують, що будиночок – це не садовий сарай абощо. "Моя кімната в саду" створена з урахуванням вимог до комфорту й освітлення.

Найменший будиночок має розміри 1,8 метра на 2,4 метра. Висота стелі – 2,5 метра. Розміри можуть варіюватися у залежності від вимог покупця.

Не тільки про роботу: Підвіконня може стати місцем для відпочинку: цікаві ідеї

Інтер'єр кабінету майже повністю складається з дерева. У дизайні продумали різноманітні секції й місця для полиць, столів і ящиків.


Будиночок не потребує багато місця / Фото Dezeen

Користувачі встановлюють таку "хатинку" навіть на дахах.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням