Сьогодні мова піде про популярний японський бренд Daikin, який за 96 років на ринку заслужено отримав статус лідера з виготовлення високоякісних кондиціонерів. Уважність до деталей, японський перфекціонізм та найсучасніші технічні розробки допомагають компанії випереджувати час. Сьогодні їхня продукція не лише про функціональність, але й про стиль, який не втратить своєї актуальності впродовж десятиліть.

Читайте також Як правильно обрати кондиціонер для дому: практичні поради

Що особливого представили Daikin у новій лінійці

Daikin Stylish доступний в чотирьох колірних рішеннях. Така різноманітність допоможе з легкістю доповнити будь-який інтер'єр, незалежно від його призначення чи стилю.

Кондиціонери Daikin в різних інтер'єрах
Завдяки широкій лінійці кольорів, Daikin Stylish стають родзинкою будь-якого інтер'єру / Фото Daikin France

Настінний блок відрізняється від попередників компактністю, плавними формами та акцентом на простоті. Інтелектуальні сенсори допомогли відкинути все зайве, а оновлена конструкція вентилятора – забезпечила високу ефективність роботи, не створюючи зайвого шуму. Завдяки своїм характеристикам, Daikin Stylish отримав нагороди Good Design Award, IF design award і Reddot Product Design Award. Це стало незалежним підтвердженням якості, енергоощадності та інноваційності кондиціонера.

Білий кондиціонер Daikin Stylish
Білий кондиціонер для класичних та сучасних інтер'єрів / Фото Daikin

Срібний варіант кондиціонер Daikin Stylish
Сріблястий кондиціонер стане особливою деталлю інтер'єру / Фото Daikin

Як і інші лінійки, Daikin Stylish пропонує оптимізований потік повітря, який забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні. З технічних оновлень – вдосконалена робота вентиляторів й компресору, завдяки чому досягається баланс між температурою та вологістю повітря. Ще одна важлива особливість блоку – Daikin Flash Streamer. Запатентована технологія очищує повітря, видаляючи пил, алергени й будь-які неприємні запахи.

Чорний матовий кондиціонер
Головна особливість лінійки – чорний матовий кондиціонер / Фото Daikin

Кондиціонер
Якщо в інтер'єрі переважають природні матеріали, оберіть дизайн “чорне дерево” / Фото Daikin

Сьогодні преміальне рішення для підтримання оптимального мікроклімату доступне й в Україні. Для того, щоб дізнатися про всі переваги продукту, а також замовити кондиціонер для дому, офісу чи комерційного об’єкта, достатньо перейти на сторінку продукту.