Електричний камін дарує відчуття затишку та є набагато практичнішим у використанні.

Читайте також: Каміни, готелі та ресторани України: як змінюють атмосферу сучасні елементи дизайну

Переваги електрокамінів

Головне призначення електрокамінів – створення візуалізації полум'я. Такий вогонь ніяк не пов'язаний з вогнем, димом чи запахами, а створюється він внаслідок підсвічування холодної водяної пари або підсвічування спеціального барабана з осічками, який проєктує імітацію вогню на задню стінку електрокаміна.

3D електрокаміни з водяною парою здатні ще й імітувати дим, який клубочиться над муляжем дров. Ніякого диму, сторонніх запахів чи довгого розпалювання – достатньо просто натиснути на кнопку. Існують моделі навіть з обігрівом, який працює як спільно так і окремо від імітації вогню.

Електрокамін замість дров, вогню і диму. Приклади використання

Dimplex Silverton

Це 3D електрокамін без корпусу. Модель спроєктована так, що поліна можна перекладати, створюючи свою форму вогнища. Ще в муляж дров вбудовані світлодіоди, які додають ефект тління. Модель абсолютно автономна і не вимагає монтажу. Також такий камін підійде тим, хто все ж має бажання в майбутньому ще скористатися класичним каміном. Зроблено в Ірландії.


Електрокаміни бувають і зовсім мінімалістичні


Декоративні поліна виглядають як справжні

Dimplex Revillusion 25

Ця модель з технологією Revillusion за більш демократичною ціною у порівнянні з 3D електрокаміном Silverton. Візуалізація полум'я у цьому випадку проєктується на панель, зроблену зі спеціального матеріалу, внаслідок підсвічування барабана з осічками. Така модель іде в комплектації з обігрівом, який може працювати окремо від візуалізації.


Встановити такий камін зможе кожен


Такі каміни не потребують обрамлення

Dimplex Symphony 2608 LED

Найпопулярніший камін серії Optiflame. Такий варіант вже потребуватиме монтажу і додаткового обрамлення у вигляді, наприклад, порталу. Тільки після установки такого електрокаміна, повернутись до класичного дров'яного каміна буде набагато важче.

Така модель є з регульованим обігрівом, таймером та навіть функцією холодного обдуву. Крім, цього ефект тління дров можна вмикати окремо від візуалізації полум'я. Електроенергії така візуалізація теж споживає вкрай мало, через свою світлодіодну підсвітку.


Такий камін потребує монтажу

Вас зацікавить: Каміни в будинках знаменитостей: дизайни, що надихають та зачаровують

Якщо ви зацікавились і хотіли б оновити свій камін, відвідайте сайт (тільки у Dimplex існує понад 50 варіантів). Також рекомендуємо прийти в шоурум Dimplex, де вам нададуть детальну консультацію та допоможуть підібрати електрокамін.

Весь асортимент електрокамінів Dimplex можете подивитися на сайті.