Кожна квітка чи садовий гном повинні мати своє місце, повідомляє Дизайн 24.

Зверніть увагу: Дизайн двору – з чого варто почати та які існують нюанси

5 прикладів декору саду вдома та корисні поради

Багаторічні рослини


Вам не доведеться їх постійно пересаджувати / Фото Roomble

Спершу варто позначити периметр ділянки – для цього висадіть багаторічні рослини по краях. Найкраще такий варіант підійде для городу або заднього подвір'я.

Симетрія


Симетрія зробить сад набагато красивішим / Фото Roomble

В симетричних садах – гармонія. Принаймні так здається багатьом. Якщо ви теж в душі перфекціоніст, то варто закуповувати елементи декору парами. Основна логіка – умовні права та ліва частина саду повинні бути дзеркальними.

Навколо вогню


Також дим відлякуватиме комарів / Фото Roomble

На вогонь і справді можна дивитись вічно. Саме тому хорошим варіантом буде зробити заглибину в центрі подвір'я, в якій і облаштувати місце для вогнища. Порозставляйте навколо меблі та насолоджуйтесь теплими вечорами.

Штучний газон


Не відрізните від справжнього / Фото Roomble

Обожнюєте газон, але не маєте часу підстригати його – постеліть штучну траву. Адже саме штучний газон не потребує води та особливого догляду, проте виглядає так само презентабельно.

Елегантна огорожа


Огорожа дасть відчуття захищеності / Фото Roomble

Вас може зацікавити: Елементи декору з металевої сітки: стильні ідеї для дому – фото

Усамітнитись можна встановивши огорожу. Проте варто подумати з якого матеріалу її зробити. Бетонний чи кам'яний паркан може бути занадто важким для невеличкого подвір'я, тому радимо звернути увагу на легкі дерев'яні конструкції.