Значну роль при створенні місця для відпочинку відіграє декор. Господарі цих кімнат використали книги, подушки, пледи, свічники, гірлянди, щоб створити розслаблену й затишну атмосферу.

Вам сподобається Ідеальний білий: як виглядає монохромний інтер'єр у квартирі-студії

Балкон-бібліотека

На ньому можна проводити час, насолоджуючись свіжим повітрям й читаючи книжки. Інтер'єр досить простий і має характер стилю кантрі.

Затишок створюють килим на підлозі та вазони.

Балкон з місцем для сидіння

Тут також зберігають книги й створили зручне місце для читання. Вікно до підлоги дає достатню кількість природного світла, стіни кольору морської хвилі та килим з візерунками створюють затишок.

Модульний диван і декоративні подушки

Це місце ідеальне для того, щоб проводити час з друзями. М'який диван, що складається з подушок, "заземлює" і допомагає релаксувати.

Яскраві ноти додають декоративні подушки, пледи й постери. На підлозі лежить м'який килим з візерунками.

Відпочинок у стилі лофт

У цій кімнаті грубі цегляні стіни контрастують з комфортною м'якою зоною для відпочинку. Акцент зробили на деталях: подушках з різними текстурами, пледах, гірляндах тощо.

Ідеальний простір

Стіни та диван у відтінках сірого чудово контрастують з дерев'яною підлогою з неотесаних дошок. На підлозі лежить стильний круглий килим з етнічними візерунками. Він перегукується з подушками на дивані.

Загальний стиль кімнати доповнює дерев'яний стіл зі свічниками та пуф на підлозі.

Цікаво Релакс та малюнки на шкірі: інтер'єр тату-салону створений для ідеального відпочинку

Затишний балкон

На цьому балконі можна відпочивати з видом на нічне місто. Тут є мінімум необхідних речей: невеликий м'який диван, столик, полиці для речей. Атмосферу створюють гірлянди, що підвішані до стелі.